Deskorolki elektryczne Manta – gadżet dla dzieci i dorosłych

Deskorolki wyposażone we własny napęd elektryczny mogą doskonale sprawdzić się podczas zabawy, ale coraz częściej wykorzystywane są one również do dojazdów, na przykład do pracy. Teraz korzystają z nich zarówno dzieci, jak i dorośli!

Jak działa deskorolka elektryczna?

Elektryczne deskorolki, na przykład deskorolka elektryczna Manta, posiadają specjalny napęd bazujący na elektrycznym silniku oraz pojemnych akumulatorach. 

Urządzenia tego typu mogą poruszać się z prędkością nawet kilkunastu km/h, ułatwiając przemieszczanie się z miejsca na miejsce. Jazda na deskorolce tego typu bazuje na odpowiednim balansowaniu ciałem. Sprzęt posiada dwa duże koła oraz platformy na stopy. 

• Gdy ciało pochylone jest do przodu, wówczas deskorolka jedzie.

• Gdy wychylone jest do tyłu, zatrzymuje się. 

• Kierowanie na boki polega na przechyleniu ciała na lewo albo na prawo.

Deskorolki elektryczne – dobry wybór dla każdego

Dzisiaj w sklepach można znaleźć szeroką gamę urządzeń tego typu, w tym także przystępne cenowo deskorolki elektryczne Manta. Sprzęt tego typu może być używany na wiele sposobów – przez dzieci i dorosłych.

Elektryczna deskorolka sprawdzi się podczas zabawy, ale również może posłużyć jako rodzaj alternatywnego transportu, na przykład na uczelnię, do pracy.

Deskorolki elektryczne dostępne pod adresem: https://manta.com.pl/product-category/sport-i-rozrywka/deskorolki-elektryczne/